live

Наглядова рада завтра може затвердити передачу "Укрзалізниці" німецькому оператору Deutsche Bahn

www.uz.gov.ua

Німці отримають повний контроль над українською залізницею

Завтра на засіданні Наглядової ради "Укрзалізниці" буде обговорюватися передача підприємства німецькому залізничному оператору Deutsche Bahn.

Про це повідомляє ресурс PavlovskyNews з посиланням на свої джерела.

Разом з тим, член Наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко відмовився називати час і місце проведення засідання ради держпідприємства.

Своє мовчання Лещенко пояснив тим, що за статусом йому і колегам не можна спілкуватися з пресою окремо і вони мають право передавати тільки консолідовану позицію.

Новини за темою: "Укрзалізниця" підписала меморандум з китайським виробником локомотивів

Повідомляється, що партнерство з німецьким залізничним оператором Deutsche Bahn може призвести до того, що німці отримають повний контроль над українською залізницею і навіть будуть призначати своїх представників на місцях в регіонах.

"Кабміну при цьому буде відведена роль лише затверджувати рішення західного гіганта", – повідомляє PavlovskyNews.

Раніше повідомлялося, що найближчим часом "Укрзалізниця" може перейти під контроль німецької залізничної компанії Deutsche Bahn

Згідно з повідомленням, у Києві побувала делегація німецьких залізничників. 

Новини за темою: "Укрзалізниця" закупила кондиціонери для пасажирських вагонів за завищеною ціною

"На першому етапі Deutsche Bahn проведе аудит і розробить дорожню карту розвитку українського залізничного монополіста. Одночасно з'явиться договірна база, на основі якої німці зможуть направляти своїх спеціалістів на роботу в "Укрзалізницю". Щиро сподіваюся, що не тільки в якості консультантів, але і керівниками підрозділів. Планується, що "кадровий десант" може стартувати вже через 6 місяців", - зазначив президент Центру аграрної логістики та інфраструктури Владислав Белах.

 Loading...
Loading...
Loading...