live

У США літак здійснив екстрену посадку через пасажира, який зняв штани із бортпровідника

Чоловік випив алкоголь, який проніс на борт

Ілюстративне фото. Pixabay

У Сполучених Штатах літаку авіакомпанії American Airlines довелося зробити екстрену посадку через пасажира-дебошира, який напав на бортпровідника та зняв з нього штани. Про це повідомляє The Sun

Згідно з повідомленням, авіарейс Лос-Анджелес-Чикаго довелося перервати та зробити незаплановану посадку в Нью-Мексико, щоб правоохоронці змогли зняти з літака проблемного пасажира. 

Як зазначається, чоловік випив забагато алкоголю та почав порушувати порядок, він штовхав крісла сусідніх пасажирів. Коли член екіпажу підійшов до нього, щоб заспокоїти, п'яний чоловік вдарив бортпровідника та зняв з нього штани.  Власне після цього, пілоти вирішили посадити літак та передати порушника правоохоронцям. 

Правоохоронці забирають порушника The Sun

Слід зауважити, що коли чоловіка вже знімали з рейсу, то його подруга, яка подорожувала разом із дебоширом, влаштувала скандал та вживала нецензурну лексику щодо поліцейських.

Нагадаємо, нещодавно в американському штаті Мічиган чоловік знайшов понад 43 тис. доларів готівкою в дивані, який купив напередодні в комісійному магазині. Loading...
Loading...
Loading...