live

У Китаї підтвердили ще одну смерть від нового коронавірусу

Таким чином загальна кількість жертв зросла до чотирьох

Ілюстративне фото фото- з відкритих джерел

У Китаї підтвердили смерть четвертої людини, яка була заражена коронавірусом нового типу. Про це повідомляє ВВС

Згідно з повідомленням, ще однією  жертвою нового штаму коронавірусу, що викликає пневмонію, став 89-річний чоловік. Він жив в місті Ухань, що є центром спалаху захворювання. 

Як зазначається, зараз зареєстровано близько 220 випадків зараження у великих містах Китаю, зокрема в Пекіні та Шанхаю. Китайська влада побоюється, що захворювання може швидше розповсюдитися, оскільки перед китайським Новим роком мільйони людей по всій країні поїдуть додому на свята.

В окремій заяві Муніципальна комісія з охорони здоров’я Уханя заявила, що щонайменше 15 медичних працівників у місті також були заражені вірусом, один із яких перебуває у критичному стані. Усі вони утримуються в ізоляції під час лікування. 

Слід зауважити, що аеропорти Сінгапура, Гонконга та столиці Японії Токіо проводять обстеження авіапасажирів з міста Ухань. Влада США минулого тижня оголосила про подібні заходи в аеропортах Сан-Франциско, Лос-Анджелеса та Нью-Йорка. В Австралії також оголосили, що розпочнуть перевірку пасажирів, які прибудуть з міста Ухань в Сідней.

Нагадаємо, Національна комісія з охорони здоров'я Китаю підтвердила, що коронавірус, який активно поширюється на території країни, передається від зараженої людини до здорової

Напередодні Центр контролю та профілактики захворювань Південної Кореї зазначив, що в країні зафіксували та підтвердили перший випадок нового коронавірусу, що спалахнув у Китаї.

Відомі випадки захворювання на новий вірус і в інших країнах, зокрема, двоє людей хворіють у Таїланді, ще один випадок зафіксували у Японії.

Loading...