live

У КМДА попередили про значне зростання цін на парковку

Фото з відкритих джерел

До 50 гривень за годину

У Києві тариф за парковку у центральній частині міста планують збільшити мінімум до 50 гривень за годину. Окрім цього, також підвищаться штрафи за поставлене авто у неналежному місці.

Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури - начальник інспекції з паркування Київської міськдержадміністрації Дмитро Рахматуллін на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, у 2019 році кількість авто зросла на 15% порівняно з 2018 роком. Внаслідок цього столичні дороги та вулиці перевантажені.

"Водії паркуються як їм заманеться, нехтуючи правилами дорожнього руху. При цьому пояснення у них одне: ніде паркуватися. Насправді це лише виправдання, тому що часто авто знаходяться неподалік від напівпорожніх паркінгів", - висловився Рахматуллін.

Зазначається, аби вирішити проблему з хаотичним паркуванням, не потрібно збільшувати кількість паркомісць, бо скільки б не було паркінгів, ситуація тільки погіршуватиметься, адже авто в рази більшає.

"Місто не розраховане на таку автомобілізацію. До того ж не забуваймо, що місто - насамперед для городян, а не одних машин. Тож потрібно піти іншим шляхом", - заявив чиновник.

Новини за темою: Кличко розповів про наведення ладу з паркуванням на вулицях

Найближчим часом тариф за парковку планується збільшити у центральній частині міста суттєво - як мінімум до 50 гривень за годину. Крім цього, хочуть збільшити штрафи.

За задумом чиновників КМДА, усе це має мотивувати водіїв шукати місця на парковках, або залишати авто неподалік від метро та пересуватися містом на громадському транспорті. А ще має бути невідворотність покарання за порушення ПДР.

"Якби кожен володів розумінням того, що комфортно має бути усім, то і проблема би вирішилася швидше. Усе має відбуватися комплексно", - додав Рахматуллін.

Нагадаємо, 11 січня чиновники КМДА заявили, що у центрі Києва планують обмежити тривалість паркування та значно підвищити його вартість, а нові паркувальні майданчики не будуватимуть.Loading...
Loading...
Loading...