live

Трускавець потрапив у топ-10 найкращих бюджетних спа-курортів Східної Європи

Фото з відкритих джерел

За версією британського видання "The Guardian"

The Guardian оприлюднило список східноєвропейських спа-курортів, де можна відпочити бюджетно і з користю для здоров’я. До цього переліку потрапило єдине українське місто Трускавець, що у Львівській області.

Про це повідомляє "The Guardian".

За версією британського видання, основною перевагою Трускавця є мінеральні води, багаті натрієм і сіркою, у яких можна приймати ванни та пити її.

Зазначається, що у Трускавці можна отримати сучасні методи спа, а також курорти у Трускавці пропонують стародавні методи оздоровлення, як спелео- і гірудотерапія.

За підрахунками "The Guardian", тижнева спа-програма у Трускавці із консультаціями, мінеральними ваннами та гідротерапією обійдеться приблизно у 161 фунт стерлінгів.

Крім того, британське видання пропонує відвідати спа-курорти Румунії, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії, Чехії, Угорщини, Північної Македонії та Словаччини.

Нагадаємо, що 28 липня нардепи від "Слуги народу" приїхали до Трускавця. Там для них було організовано тижневе навчання, що мало на меті підготувати народних обранців до роботи у Верховній Раді.

Згодом голова "Слуги народу" Дмитро Разумков вирішив не розповідати інформацію про витрачені кошти на навчання майбутніх нардепів у Трускавці. Адже частина коштів є комерційною таємницею.Loading...
Loading...
Loading...