Трамп назвав екоактивістів песимістами та панікерами

Дональд Трамп.

З відкритих джерел

Разом з тим американський лідер приєднався до глобальної акції "Один трильйон дерев"

Президент США Дональд Трамп засудив "кліматичних пророків", які говорять про апокаліпсис через проблеми екології. Про це він заявив на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, передає "Громадське".

Американський лідер розкритикував екологічних активістів, які звертають увагу на катастрофічні зміни клімату. 

"Ці панікери (екоактивісти, - ред.) завжди хочуть одного й того ж - абсолютної влади, аби домінувати над кожним аспектом нашого життя, змінювати й контролювати його", - зазначив Трамп.

Також він заявив, що зараз час для оптимізму, а не песимізму.

"Ми повинні відкидати вічних пророків, які пророкують загибель, і їхні пророцтва – апокаліпсис. Зараз час не для песимізму, а для оптимізму. Ми не дозволимо радикальним соціалістам зруйнувати нашу економіку", - сказав Трамп.

Разом з тим Трамп оголосив про рішення США приєднатися до глобальної акції "Один трильйон дерев", яку запустили на форумі в Давосі.

Зазначимо, кліматична ситуація у світі досягла критичної позначки, зокрема через діяльність людини. Від змін клімату страждають не тільки флора і фауна, але й самі жителі Землі. Тому екологи та науковці з різних країн світу закликають лідерів негайно вжити активних заходів. Також вчені пропонують і свої альтернативні рішення для поліпшення ситуації.

Як повідомлялось, вчені закликали зменшити швидкість в морському судноплавстві, оскільки це принесе значну користь довкіллю, мешканцям планети, а головне - покращить кліматичну ситуацію в світі.

Loading...