Суд дозволив Нацбанку стягнути нерухомість з компанії Коломойського вартістю понад 100 млн грн

Господарський суд Львівської області. Фото: wikimedia.org

Загалом суди вже ухвалили 24 рішення на користь Національного банку про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку

Господарський суд Львівської області 16 січня 2020 року у повному обсязі задовольнив позов Національного банку про звернення стягнення на предмет іпотеки, пов’язаного з ексвласником ПриватБанку Ігорем Коломойським, ПАТ "Дніпрометалсервіс".

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Як йдеться у повідомленні, зазначена компанія у вересні 2014 року надала Національному банку в заставу нежитлове приміщення площею майже 20 тис. кв.м і вартістю більше 100 млн грн в якості забезпечення кредиту рефінансування, що надавався ПриватБанку до націоналізації. 

Новини за темою: Голову правління "ПриватБанку" хочуть звільнити через суд

Оскільки ПАТ "Дніпрометалсервіс" не виконало взятих на себе зобов’язань майнового поручителя ПриватБанку, Національний банк у травні 2018 року подав до суду з метою стягнення заставного майна.

Новини за темою: Воскресіння справи ПриватБанку: Дубілет через суд оскаржив його націоналізацію

16 січня 2020 року позовну заяву Національного банку було задоволено в повному обсязі.

Загалом суди вже ухвалили 24 рішення на користь Національного банку про звернення стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млрд грн. 18 рішень набрали законної сили, за якими виконавчі документи були надіслані до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання.

Також нагадаємо, що "ПриватБанк" оспорює рішення суду про стягнення 21,8 млн грн на користь заводу Коломойського.

Loading...