live

Смертоносна атака у Ємені: Кількість жертв перевищила 100 осіб

Війна у Ємені, Фото з відкритих джерел

Щонайменше 68 військовослужбовців були травмовані

У понеділок, 20 січня, речник збройних сил Ємену Абду Абдула Магла заявив, що кількість загиблих унаслідок ракетної атаки урядового військового табору у провінції Маріб (Ємен) зросла до понад 100 осіб. Про це повідомляє DW.
 
Як зазначається, унаслідок збройного удару загинуло щонайменше 116 осіб, а ще приблизно 68 військових отримали поранення. Зокрема, ракета влучила в мечеть під час вечірньої молитви у військовому таборі, що розташований в 115 кілометрах від столиці країни міста Сани, яке перебуває під контролем хуситів. За словами речника, ця атака стала однією з найбільш смертоносних нападів з боку повстанців-хуситів, що були вчинені від початку громадянської війни у країні. 
 
 
 
Нагадаємо, у суботу, 18 січня, у Ємені іранські військові здійснили обстріл військового навчального табору в провінції Маріб, у результаті чого загинули одразу 60 військовослужбовців, а ще десятки осіб отримали поранення різного ступеню важкості. Проте згодом кількість жертв унаслідок ракетної атаки почала зростати. 


Loading...
Loading...
Loading...