live

Скандал в Британії: Чому український тризуб потрапив в список екстремістських символів?

Український інститут майбутнього
Український інститут майбутнього

Незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни і моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні

Татуювання українського тризуба на плечі абсолютного чемпіону світу з боксу в першій важкій вазі Олександра Усика Скріншот/youtube

У Великобританії антитерористичний відділ поліції включив державний Герб України в список небезпечних символів в рамках кампанії боротьби проти екстремізму.

Про це пише Український інститут майбутнього у своєму телеграм-каналі.

Якщо ми шукаємо тризуб не як Герб, а лише як символ, то ми знаходимо інформацію, що це - символ екстремістської організації. На жаль, у Вікіпедії, куди вірогідно і зайшов звичайний британський клерк, який шукав екстремістську символіку, зовсім немає статті про історію українського Гербу.

У візуальному розділі посібнику по виявленню знаків і символів праворадикальних груп, наведено Герб України під назвою "український тризуб (націоналістичний)" Посольство України у Великобританії/Twitter

Тож, де робота України на інформаційному просторі? Де якісні документальні українські фільми, які розповідають про українську історію? Їх немає.

Якщо Україна декларує євроінтеграційний напрямок, то ми повинні мати канали, які співпрацювали б з британською поліцією. А з якими меседжами Україна виходить на іноземний інформаційний простір? Здебільшого переважають теми Голодомору, російської агресії і фінансової підтримки України. Не дивно, що подібні випадки трапляються з країною, яка не вміє формувати ефективні інформаційні меседжі.

Україна повинна наполягати, щоб зображення вилучили і надали офіційні вибачення. А також, зі свого боку ми маємо інформувати про екстремістську діяльність "ДНР" і "ЛНР". І головне: українська влада повинна зробити висновки про важливість формування якісної інформаційної політики та накреслити перспективу про те, ким ми можемо стати у майбутньому, інакше ексцеси, такі як з Великобританією, будуть повторюватися.

Ігор ТишкевичLoading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...