Ринок землі в Україні: Разумков назвав термін розгляду закону

Дмитро Разумков. 

EPA-EFE

Парламент запланував розглянути низку законопроєктів на наступній сесії

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент розгляне законопроєкт про ринок землі в Україні у другому читанні на наступній сесії. Про це політик повідомив в ефірі ток-шоу "Свобода слова" на ICTV.
 
За словами посадовця, на наступній сесії, яку запланували на 4 лютого, депутати розглянуть низку законопроєктів, які не встигли опрацювати на минулій.
 
 
"Є різні законопроекти, пов'язані з дерегуляцією, і є законопроект про землю, який розглядався у першому читанні на минулій сесії і буде розглядатися на наступній", - заявив Разумков.
 
До слова, раніше на сайті Верховної Ради було опубліковано висновок комітету та іншу супровідну документацію до законопроєкту №2178-10, яким запроваджується ринок землі. Зокрема, комітет відхилив 4016 правок до другого читання.
 
 
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України, голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що стосовно понад чотирьох тисяч правок до закону щодо ринку землі буде працювати робоча група з фракцією "Опозиційна платформа - За життя".
Loading...