Рахункова палата проведе понад 80 аудитів. Перевірять ВРУ, Кабмін, РНБО, КСУ, УЗ та "Укрпошту"

Валерій Пацкан. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Планується провести низку міжнародних аудитів

Рахункова палата цьогоріч проведе понад 80 аудитів. Перевірки чекають на Верховну Раду, Центральну виборчу комісію, Кабінет міністрів, Раду нацбезпеки та оборони, Конституційний суд, "Укрзалізницю", "Укрпошту", Службу зовнішньої розвідки тощо.

Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, інформує пресслужба відомства.

За його словами, у 2020 рік буде проведено аудит інших важливих установ та організацій. Зокрема, щодо ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на підтримку у безпечному стані енергоблоків та об’єкта "Укриття" і заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС; аудит ефективності управління державною власністю у нафтогазовому комплексі; використання коштів на розбудову прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько–польському та українсько-угорському кордонах.

Новини за темою: Рахункова палата вперше проведе аудит Ради двох скликань

Проведуть також аналіз формування джерел фінансування державного бюджету в частині надходжень від приватизації державного майна у 2018−2020 роках.

У 2020 році Рахункова палата перевірить, як використовуються бюджетні кошти, передбачені Міністерству оборони України на закупівлю, розробку і модернізацію озброєння та військової техніки.

Крім того, проаналізує виконання рекомендацій за результатами аудиту Міністерства оборони України з питань ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів озброєння, ракет і боєприпасів Збройних Сил України.

Новини за темою: Рахункова палата знайшла 607 млн грн, не ефективно використаних під час ремонту доріг

"І це далеко не повний перелік. Будуть перевірені Антимонопольний комітет, Нацполіція, Пенсійний фонд та Фонд держмайна. Планується провести низку міжнародних аудитів", − наголосив голова Рахункової палати.

Нагадаємо, аудит Рахункової палати виявив нестачу 24,3 тисяч гектарів землі, які перебувають в управлінні Міністерства освіти і науки України.

Loading...