live

Прокуратура розслідує можливі розкрадання при будівництві військових казарм на Одещині

Фото з відкритих джерел

Відкрили кримінальне провадження після оприлюднення розслідування місцевих ЗМІ

У Офісі Генерального прокурора заявили, що наведена інформація в публікації на Інтернет-ресурсі "Думська", про неналежне будівництво підрядними комерційними організаціями житла для військовослужбовців в смт Чорноморське Одеської області досліджується в рамках кримінального провадження.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора України.

Зазначається, що правоохоронці розслідують факти завищення вартості та обсягів робіт підрядними організаціями під час будівництва 5 казарм поліпшеного типу у військовому містечку в смт Чорноморське Одеської області.

Крім того, перевіряють ймовірні фінансові махінації під час зведення фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку Дачне-2, що розташований в селі Дачне Одеської області.

"На цей час у вказаних кримінальних провадженнях проводиться комплекс слідчих, процесуальних дій, призначено та отримано висновки ряду судових експертиз, серед яких судові будівельно-технічні експертизи, котрими установлено порушення при будівництві об’єктів в особливо великих розмірах", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці додали, що  тривають окремі дослідження щодо підтвердження заподіяних державі збитків.

"За результатами отриманих висновків судових експертиз та аналізу зібраних доказів буде прийнято рішення про притягнення службових осіб до кримінальної відповідальності", - наголосили у Офісі генпрокурора.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що в Одеській Області понад півтисячі військовослужбовців заселяться у нові казарми поліпшеного типу. Тоді офіцерам повідомляли про побудованих 5 казарм. І 2 вже готові були приймати новоселів, ще у 2-х роботи виконані на 50 відсотків і їх обіцяли здати в експлуатацію через 3-4 місяці.Loading...
Loading...
Loading...