Охріменко: Траншу МВФ Україні не потрібно

ZIK

"Навіщо нам ці гроші, у нас ревальвація гривні"

У МВФ розуміють, що Україні не потрібно наступного траншу позики, але не можуть це визнати. Навіщо Україні ці гроші, якщо у нас ревальвація гривні.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Ведучий поцікавився, чим відрізняється від минулих загроза, що МВФ не надасть Україні наступного траншу позики. У відповідь експерт зазначив, що всі попередні програми МВФ також провалилися.

"Я так розумію, що в МВФ розуміють, що ніякого траншу та грошей не треба. Не можуть же вони визнати, що вони такі фахівці, а виявились дурні. Вони ж не визнають, що їхні поради дурні і гроші не потрібні. Дивіться. На сьогодні навіщо нам ці гроші, у нас ревальвація гривні", – вважає Охріменко.

Як зауважив експерт, за великим рахунком, Україна не потрібна МВФ, а МВФ – Україні.

"Якщо почитати діючий меморандум МВФ, то там немає вимог щодо ринку землі та "ПриватБанку". Розумієте, дуже часто, якщо влада хоче зробити щось не дуже приємне, то МВФ використовують як опудало", – зазначив Олександр Охріменко.

Нагадаємо, що директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що для надання Україні нової програми розширеного фінансування держава має виконати поставлені раніше умови.

Раніше повідомлялося, що представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що Україна повинна повернути кошти, які вона вклала під час націоналізації "ПриватБанку", а колишні власники банку мають понести відповідальність.

Loading...