live

Ніколаєнко про зарплати міністрів: Є внутрішнє відчуття сорому за те, що відбувається

ZIK

"Мені соромно за те, що я депутат і не можу нічого з тим зробити, що вони нараховують собі такі зарплати"

Член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Батьківщини" Андрій Ніколаєнко заявив, що у нього є внутрішнє відчуття сорому за те, що міністри нараховують собі такі зарплати.

Про це він сказав в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Ведуча зауважила, що зараз всі обговорюють зарплатню, яку отримали міністри. Вона поцікавилася, як він сприймає публічне намагання посадовців зробити собі окреме щастя від країни. У відповідь він сказав, що має внутрішнє відчуття сорому за те, що відбувається.

"Це дуже щиро, тому що кожен громадянин сприймає всіх депутатів, як частину влади. Йому байдуже, чи ти в опозиції чи ні. Мені соромно за те, що я депутат і не можу нічого з тим зробити, що вони нараховують собі такі зарплати", – додав Ніколаєнко.

Також депутат розповів, що перед тим як прийти в парламент він працював у раді директорів потужного підприємства і отримував офіційну зарплату у розмірі 100 тисяч гривень.

"Якщо ви йшли працювати в політику і на державу, то це є служіння, і ти не маєш розраховувати на ринкові механізми. Це апріорі є певна шана і довіра людей, і так це не працює. Це величезна несправедливість, яка мене обурює", – констатував Андрій Ніколаєнко.

Раніше стало відомо, що топ-чиновники країни отримали в грудні значні премії та надбавки до основних окладів.

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Водночас, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.

Loading...