live

Ніколаєнко пояснив, чому Сенцов поїхав у Давос

ZIK

"Те, що я бачив і чув, Сенцов щирий у своїх поглядах"

Колишній в'язень Кремля Олег Сенцов також поїхав у Давос, бо в нього є політичний потенціал, який можна використовувати. Він може очолити політичний рух, який зараз готує бізнесмен Віктор Пінчук.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Батьківщини" Андрій Ніколаєнко.

Ведуча поцікавилась, чому в подіях, які пов'язані з Віктором Пінчуком завжди бере участь Олег Сенцов. У відповідь Ніколаєнко сказав, що у Сенцова є певна популярність.

"Він навіть знаходячись за гратами був учасником українського політичного життя, як політичний в'язень. І однозначно в нього є політичний потенціал, тобто його можна використовувати. Проєкт "Голос" явно у кризі, явно він не може злітати", – зазначив народний депутат.

Ніколаєнко також прокоментував чутки, що Сенцов може очолити політичний рух, який зараз готує Пінчук. Він сказав, що це цілком можливо.

"Може бути, чому ні. Він явний в'язень Кремля, при чому симпатичний, високий, статний, нібито в нього за плечима немає корупційних справ. Я з ним особисто не знайомий, але те, що я бачив і чув, він щирий у своїх поглядах. Це те, чого не вистачає Вакарчуку, який  щирий, але не дуже", – констатував Андрій Ніколаєнко.

До слова, колишній політв'язень і режисер Олег Сенцов перевіз до Києва свою маму та сина.

Нагадаємо, що 21 січня, у швейцарському Давосі стартує Всесвітній економічний форум.

Loading...