Ніколаєнко: Перша проблема України – це некомпетентність

ZIK

"Зараз корупція перетворилась на другу проблему України"

Зараз корупція перетворилась на другу проблему України. Тепер перша проблема - це некомпетентність. Вона руйнує державу більше.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Батьківщини" Андрій Ніколаєнко.

За його словами, Україна зараз схожа на діряве корупційне відро, яке є у руках людини, яка ним ще й розмахує.

"Це некомпетентність. Тобто так, дірка є, але замість того, аби її латати, наші взяли це відро і ним розмахують. Тому зараз корупція перетворилась на другу проблему України. Тепер перша проблема України, я готовий доводити це за різними позиціями, це некомпетентність. Вона руйнує державу більше", – переконаний Ніколаєнко.

Як зауважив депутат, Порошенко будував державу не для всіх українців, а для тих, хто йому подобався або для себе.

"А ці в рамках перебудови розвалюють державу в цілому, а візію, яку державу хоче збудувати Зеленський або Гончарук, я не бачу. Я зараз бачу набір слайдів, "всі повернуться", "всі обнімуться". Чудово. Як це будемо робити? І відповіді немає. Хтось каже, що він "профан", хтось каже, що він "дебіл" – це виглядає дуже смішно", – зазначив Андрій Ніколаєнко.

До слова, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а в "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Згодом стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Ввечері 17 січня президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Зеленський дав правоохоронним органам два тижні на встановлення причетних.

Loading...