live

Названо дату, коли Порошенко прийде до ДБР

Петро Порошенко

Сьогодні Порошенко не прийшов на допит, бо не було виклику

Експрезидент Петро Порошенко не прийшов на допит до Державного бюро розслідувань 21 січня у зв’язку з тим, що на цю дату не було офіційної повістки, але він прийде свідчити до бюро 24 січня.

Про це сказав адвокат Ігор Головань, повідомляє Українська правда.

"Ви зверніть увагу, що на сайті ДБР є повістки лише на 24 січня. Повідомлення є про 21-ше. Але повістка – документ – є лиш на 24-те. Сьогодні Порошенко не прийшов, бо не було виклику. Але вчора він сам прийшов, щоб отримати повістки і щоб усе було по закону. Отримав повістку на 24 січня і прийде свідчити 24 січня", – заявив адвокат.

Новини за темою: Порошенко з'явиться на допити в ДБР, якщо йому належно вручать повістки - "ЄС"

Головань нагадав, що повістка про виклик на допит може надсилатися щонайменше за 3 дні до допиту. Тому, 20 січня Порошенкові ніяк не могли вручити виклик на 21 січня.

За словами адвоката, у ДБР часто роблять "якісь незаконні речі" – наприклад, присилають якісь документи на WhatsApp.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань оголосило про примусовий привід п’ятого президента України Петра Порошенка на допит.

На початку грудня минулого року Держбюро розпочало розслідування про можливу державну зраду Порошенка під час підписання Мінських угод.

Раніше, ДБР повідомляло, що проводить розслідування у 13 кримінальних процесах за участю п’ятого президента України Петра Порошенка. Loading...
Loading...
Loading...