Медведчук: Всі посадові особи держави і нардепи повинні бути обмежені у виплатах

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вже подала відповідні законодавчі акти до Верховної Ради

Всі посадові особи держави та народні депутати України повинні бути обмежені у виплатах. Таку думку висловив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час брифінгу після конференції політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" у Полтаві, який транслював телеканал ZIK.

"Я вам хочу сказати, що ось з цим цинізмом можна боротися тільки одним способом, і ми його взяли на озброєння. Ми зробили наступне, по-перше, ми подали постанову, яка, якщо буде розглянута і прийнята, забороняє підвищення заробітної плати для народних депутатів", - зазначив політик.

Він нагадав, що зарплата нардепів формується від прожиткового мінімуму, який в останній раз був підвищений на 91 гривню в грудні 2019 року.

"Ми запропонували проект постанови, яким забороняємо міняти заробітну плату і змінювати базу, тобто підвищення прожиткового мінімуму. Тому що прожитковий мінімум сьогодні 2 061 гривня, а по факту повинен бути не менше 4 000, і якщо привалить таке щастя для людей, то народні депутати зроблять собі зарплати понад 100 000 гривень", - повідомив Медведчук.

При цьому він додав, що "Опозиційна платформа - За життя" пішла ще далі. 

"Ми як раз сьогодні реєструємо проєкт закону, яким вважаємо, що всі посадові особи, які виконують функції по управлінню державою, включаючи всіх чиновників, керівників державних органів, міністерств і відомств, народні депутати та керівники державних корпорацій повинні бути обмежені у розмірі виплат, зверніть увагу, не зарплат... Так от ми пропонуємо обмежити десятьма розмірами мінімальної заробітної плати. Сьогодні це 4751, тобто 47 тис. - максимальна заробітна плата", - резюмував політик.

Як повідомлялося, раніше народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко подав у Верховну Раду законопроект, яким знижуються зарплати народних депутатів.

Loading...