live

Медведчук: Уряд потрібно відправити у відставку через нереалізацію програми

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Коли постало питання, аби цей уряд відправити на звалище, то ми підказали владі, як це зробити"

Уряд Олексія Гончарука можна відправити у відставку, бо він не виконує програму, яка була затверджена Верховною Радою.

Про це під час брифінгу, який транслювали в ефірі на телеканалі ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа –  За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

За словами політика, він запропонував представникам влади механізм, який дозволяє відправити у відставку уряд Гончарука попри наявність у нього імунітету.

"Коли постало питання, аби цей уряд відправити на звалище, і це було б правильним і об'єктивним рішенням, яке відповідає духу часу, особливо через результати діяльності, то ми їм підказали, як це зробити, бо вони говорили, що у нього є імунітет на рік. Ми сказали, "немає в них імунітету, візьміть і відмініть постанову Верховної Ради, якою була затверджена програма". Вони почали говорити, як так – це ж програма. Я кажу, - "чотири місяці вони виконують програму, а що вони зробили, знайдіть хоча б один пункт, який вони виконали". Значить вони не реалізують програму, а в них імунітет на рік. Майже третина часу пройшла, а вони нічого не зробили – скасовуємо цю постанову і відправляємо у відставку", – зазначив Медведчук.

Раніше в мережі з’явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Згодом стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Ввечері 17 січня президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Зеленський дав правоохоронним органам два тижні на встановлення причетних.Loading...
Loading...
Loading...