live

Медведчук щодо продажу землі: Ми боротимемося всіма законними методами, щоб цього не сталося

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Медведчук також підкреслив, що його фракція подала 3299 поправок до закону, що скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення

"Опозиційна платформа – За життя" проти продажу землі, бо для цього немає волі більшості громадян. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив під час брифінгу після конференції політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" в Полтаві.

"Адже не суть того, ми за продаж або проти. Ми проти продажу, тому що для цього немає волі більшості громадян. 71% вважає, що цього не можна робити. 74% вважає, що ми це можемо робити тільки в результаті проведеного всеукраїнського референдуму. І ми цим займаємося, і ми повинні це робити, і ми доведемо це до кінця. Ми будемо боротися, використовуючи всі законні методи для того, щоб цього не сталося", – зазначив політик.

Медведчук також підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" подала 3299 поправок до закону, що скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення.

"А продаж землі - хіба це не тема номер один економічного і соціального життя в нашій країні? І хіба не наша партія сьогодні бореться за права наших громадян для виконання і норм Земельного кодексу, що діє, і Конституції щодо того, що кожен громадянин повинен бути забезпечений землею? І ми це робимо. І ми робимо всіма доступними законними методами, у тому числі відповідно до тих повноважень, які надані нам як фракції, як народним депутатам. Ми подали 3299 поправок з 4000, які взагалі було подано. Ми що, ставимо палиці в колеса? Та ні. Це одне з єдиних засобів нашої боротьби, нашого захисту прав громадян, щоб ця земля не була розпродана", – додав політик.

Раніше Медведчук заявив, що влада не має права відкривати ринок землі без всеукраїнського референдуму.

Loading...