live

Кулеба заявив, що Україна більше не претендує на створення митного союзу з ЄС

Дмитро Кулеба. Фото kmu.gov.ua

Україна розраховує натомість на спрощення митних процедур

Віцепрем’єр з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна більше не претендує на створення митного союзу з Євросоюзом.

Про це він заявив під час публічної дискусії, повідомляє РБК-Україна.

За його словами, Україна розраховує натомість на спрощення митних процедур.

"Митниця. Ми відмовилися від ідеї входження в митний союз, але ми хочемо максимально спростити всі митні процедури, інтегрувати Україну в максимальну кількість форматів, які сприятимуть проходженню товарів через митний кордон", – сказав Кулеба.

Насамперед це стосуватиметься авторизованих економічних операторів на основі законодавства, ухваленого парламентом минулого року.

За словами віцепрем’єра, питання митних процедур Україна буде відстоювати в ході засідання Ради асоціації, яке відбудеться в Брюсселі 28 січня

Новини за темою: Дмитро Кулеба: Єдиний потенційний військовий союзник України – США

Нагадаємо, заступник міністра розвитку, економіки, торгівлі і сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка заявив, що Україна і ЄС розпочали діалог про взаємне визнання авторизованих економічних операторів, або про підготовку так званого "митного безвізу".

Раніше віцепрем'єр України з євро- і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, офіційний Київ звернувся до НАТО з проханням розглянути його заявку на приєднання до Програми розширених можливостей Альянсу.

 

 

Loading...