live

Херсонський морський порт передали в концесію, обсяг інвестицій - 300 млн грн

​Херсонський порт. Фото uk.wikipedia.org

Переможець - заснована в 2000 році в Женеві Risoil S.A.

Компанія "Рисоіл-Херсон" перемогла у конкурсі на концесію Херсонського морського торгівельного порту.

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. За його словами, конкурс тривав з 12 вересня 2019 року.

Гончарук повідомив, що переможець інвестує у підприємство близько 300 млн грн.

Зокрема, заявкою передбачається висока ставка змінного концесійного платежу, сума якого складе 12 млн грн одноразово та 7% доходу щорічно.

Новини за темою: Гончарук доручив цьогоріч приватизувати понад 300 об’єктів

Крім того, переможець вкладе понад 18 млн грн в місцеву інфраструктуру.

За даними ЗМІ, Risoil S.A. заснована у 2000 році в Женеві (Швейцарія). Основними напрямками діяльності компанії є забезпечення логістики масла, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря, продаж і виробництво рослинних масел, торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах, зберігання і переробка агропромислових продуктів.

За роки свого розвитку компанія відкрила офіси і запустила виробництво в ряді країн Європейського Союзу, України та Грузії.

Новини за темою: Гончарук анонсував кадрові ротації в уряді

В Україні компанія володіє ТОВ "СП Рісо Термінал" в порту "Чорноморськ" (масло і зерновий комплекс), терміналом з перевалки рослинних масел ТОВ "Рісо Південь" в морському порту "Південний", ТОВ "Морський технічний центр" (спеціалізується на наданні комплексних послуг з перевалки контейнерів і навалювальних вантажів), ПрАТ "Роздільнянський елеватор" в Одеській області, олійнопресовим заводом ТОВ "Біоіл Універсал Україна".

Нагадаємо, у вересні 2019-го Міністерство інфраструктури оголосило про проведення концесійних конкурсів із передання в концесію майна держпідприємств "Стивідорна компанія "Ольвія" та "Херсонський морський торговельний порт" і відповідного майна держпідприємства "Адміністрація морських портів України". 

 Loading...
Loading...
Loading...