live

Кабмін та Нацбанк обговорили виконання вимог МВФ

Зустріч НБУ і Кабміну Фото: прес-служба Кабміну

Говорили і про шляхи зниження валютних ризиків для держбюджету

Представники Кабміну та Нацбанку провели зустріч, на якій обговорили виконання вимог Міжнародного валютного фонду та ухвалення нової програми співпраці.

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Зазначається, що у зустрічі взяли участь голова НБУ Яків Смолій, його заступники Катерина Рожкова і Дмитро Сологуб, Олег Чурій, а також міністри Тимофій Милованов, Оксана Маркарова та їх заступники.

Зокрема, обговорювали перебіг виконання попередніх дій для ухвалення нової програми співпраці з МВФ на рівні Ради директорів Фонду.

Новини за темою: У МВФ назвали умови, за яких Україна отримає кредит

Окрім того, розглянули і поточні питання – стан валютного ринку, виконання держбюджету, плани із залучення боргових ресурсів;

А також говорили і про перспективу: шляхи зниження валютних ризиків для державного бюджету.

"Наради Центробанку з Кабміном відбуваються щотижня і мають на меті координацію у площині монетарної та економічної політик. Зустрічі є майданчиком для інформування і обговорень і не призначені для ухвалення рішень", – інформують в НБУ.

Новини за темою: Гончарук розповів, коли Україна отримає транш МВФ

Раніше повідомлялося, що Нацбанк зобов'язав банки з 1 червня 2020 року у своїй рекламі вказувати повну інформацію про свої кредити, в тому числі і про платежі, які раніше приховувалися.

Також з 1 березня на вебсайтах банків має подаватися повна та актуальна інформація про умови надання послуги, її вартість, включаючи комісії та платежі за додаткові послуги та інші зобов’язання.

Loading...