live

Іспанія оголосила надзвичайний стан через ситуацію з кліматом

Акції протесту у світі із закликом до боротьби зі зміною клімату. Фото АР News

План також передбачає усунення забруднення автобусами та вантажівками

Уряд Іспанії оголосив надзвичайний стан через ситуацію з кліматом, зробивши перший офіційний крок до прийняття заходів з боротьби зі зміною клімату. Про це повідомляє Associated Press.

У затвердженій Кабінетом міністрів декларації говориться, що лівоцентристський соціалістичний уряд протягом ста днів направить у парламент своє пропоноване законодавство про клімат. Мета уряду Іспанії збігається з метою Євросоюзу, включаючи скорочення чистих викидів вуглецю до нуля до 2050 року.

Коаліційний уряд Іспанії хоче, щоб до 2040 року до 95% електроенергії середземноморської країни надходило з відновлюваних джерел. План також передбачає усунення забруднення автобусами та вантажівками й нейтралізацію викидів для сільського господарства.

Деталі плану повинні бути оприлюднені, коли запропонований законопроєкт направляється на затвердження в парламент.

Зазначимо, кліматична ситуація у світі досягла критичної позначки, зокрема через діяльність людини. Від змін клімату страждають не тільки флора і фауна, але й самі жителі Землі. Тому екологи та науковці з різних країн світу закликають лідерів негайно вжити активних заходів. Також вчені пропонують і свої альтернативні рішення для поліпшення ситуації.

Раніше понад 11 тис. кліматологів із 153 країн закликали ООН і владу всіх держав оголосити кліматичний надзвичайний стан.

 Loading...
Loading...
Loading...