live

Іран оприлюднив звіт щодо розслідування катастрофи літака "МАУ"

Фото з відкритих джерел

Іран не має коштів для декодування чорних скриньок

Український пасажирський літак Boeing 737-800 компанії "МАУ", який розбився 8 січня після зльоту в Тегерані, був збитий двома короткими зенітними ракети. Про це повідомляє Bloomberg.
 
Як зазначається, дві ракети Tor-M1 були запущені в українське повітряне судно з північного боку через три хвилини після зльоту літака.
 
Згідно зі звітом, літак вилетів з Тегерана о 6:12 ранку за місцевим часом, після чого втратив зв'язок з авіадиспетчером на висоті 8 100 футів. А згодом Boeing 737-800  зник з екранів вторинного спостереження о 6:15 і з головних систем спостереження - о 6:18.
 
Також у матеріалі зазначили, що вилучений реєстратор польоту і бортовий самописець є "одними з найбільш передових пристроїв у світі". Проте в Ірану немає засобів для їхнього декодування.
 

Попри це, французькі та американські агентства з розслідування авіаційних подій відмовилися відправити в Іран необхідне обладнання для розшифровки цих чорних скриньок.
 
 
Нагадаємо, вчора, 20 січня, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна все-таки хотіла б, щоб їй передали для розшифровки чорні ящики збитого в Тегерані 8 січня українського літака.


Loading...
Loading...
Loading...