live

Інститут нацпам'яті готує цикл лекцій з декомунізації для шкіл

Батьківщина мати у Києві з відкритих джерел

Головне завдання інституту, щоб більшість людей самі хотіли змінити свій простір

Український інститут національної пам'яті готує цикл лекцій з питань декомунізації для шкіл. Про це повідомив голова інституту Антон Дробович, передають "Українські Новини".

"Ми зараз якраз плануємо ряд подій, проєктів на рік. Наприклад, цикли лекцій в школах", - сказав Дробович.

Він зазначив, що в березні повинен бути запущений семінар в Каховці по так званій "креативній декомунізації".

"Цей семінар буде спрямований на вирішення того, що робити суспільству для звільнення свого простору від комуністичних символів", - роз'яснив очільник інституту.

Він підкреслив, що головне завдання інституту на даний момент полягає в тому, щоб люди самі захотіли звільнитися від комуністичного минулого.

"Найголовніша задача - це щоб більшість людей на місцях самі хотіли змінити свій простір. Ми міркуємо як подати так, щоб молодь, активна частина населення, це хотіла робити. Тому що ми зараз бачимо, що десь є байдужі люди, десь є ті, хто ностальгує, а є активісти, які категорично проти. Треба зробити так, щоб більшості було цікаво таке перевтілення", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України призначив Антона Дробовича головою Українського інституту національної пам'яті.

Після призначення Дробович наголосив, що одним з ключових пріоритетів Українського інституту національної пам'яті на наступні 5 років залишиться протидія російській агресії в Україні.Loading...
Loading...
Loading...