Імпічмент Трампа: Сенат розпочинає судовий розгляд справи

Дональд Трамп під час звернення до американської нації, Фото з відкритих джерел

Минулого тижня були приведені до присяги сенатори і головний суддя

Сьогодні у Сенаті США починається суд у справі про імпічмент президента Дональда Трампа. Про це повідомляє DPA.

Варто зазначити, що це лише третій судовий процес щодо імпічменту президента в історії Сполучених Штатів.

Так, у вівторок, 21 січня, 100 членів верхньої палати Конгресу зберуться сьогодні о 13:00 (20:00 за Києвом) на перший повноцінний день розгляду справи.

Минулого тижня були приведені до присяги сенатори і головний суддя. Крім того, сенатори Демократичної партії, які очолять судове переслідування, відомі як "менеджери", подали свої правові документи, і те ж саме зробила команда захисту Трампа.

Президент США звинувачується в тому, що він зловживав владою, щоб змусити Україну оголосити про розслідування проти Джо Байдена.

Нагадаємо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання з імпічменту американського лідера. Мова йде про переговори президентів 25 липня.

В Білому домі заявили, що ні президент США Дональд Трамп, ні його адміністрація не будуть брати участь у слуханнях щодо імпічменту.

18 грудня Палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила рішення щодо імпічменту президенту Дональду Трампу за двома статтями звинувачень – у зловживанні владою та перешкоджання роботі Конгресу в розслідуванні цієї справи.

На початку тижня у команді захисту Трампа заявили, що статті імпічменту, схвалені Палатою представників, є "неконституційними і небезпечними".

Loading...