live

Герань та орхідея: Лікар назвала небезпечні домашні рослини

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Деякі домашні рослини можуть негативно впливати на самопочуття

Фітотерапевт Олена Світко заявила, що не всі домашні рослини можуть приносити користь, коли перебувають у будинку. Адже деякі квіти здатні отруювати людський організм та погіршувати якість повітря в приміщенні. Про це повідомляє Ukrhealth.
 
Як зазначається, у деяких рослинах міститься отрута, яка може спровокувати виникнення певних проблем зі здоров’ям.
 
Зокрема, однією з небезпечних рослин є олеандр. Адже у листках цієї квітки є небезпечна отрута, яка за умови потрапляння в організм здатна призвести до втрати зору. Крім того, у період цвітіння рослини аромат її бутонів може викликати запаморочення і та різке підвищення тиску.
 
Ще однією шкідливою рослиною є герань. Попри невибагливість у догляді, ця квітка "випромінює" різкий запах, який викликає головний біль та може стати причиною розвитку астми.
 
Також негативні властивості мають лілія та орхідея: із заходом сонця лілія починає активно поглинати кисень і виділяти вуглекислий газ. Тому медики не радять тримати квітку у місці для спання, адже таке "сусідство" може викликати головний біль та відчуття "розбитості".
 
Окрім цього, лікарі не радять тримати у спальнях орхідею, адже легкий запах квітки впливає на нервову систему, що погано впливає на якість сну. У зв’язку з цим спеціалісти рекомендують тримати ці квіти в офісі чи кабінеті.
 
Нагадаємо, медики назвали маловідомі корисні властивості лаванди, які можуть допомогти у боротьбі із деякими захворюваннями.


Loading...
Loading...
Loading...