live

Еліна Світоліна обіграла британку Кеті Бултер у першому раунді Australian Open-2020

25-річна українка Еліна Світоліна виграла свій стартовий матч на тенісному турнірі Australian Open-2020 Великий теніс України

Перша "ракетка" України продовжує свої виступи на кортах Melbourne Park в рамках Відкритого чемпіонату Австралії

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна сьогодні, 21-го січня, вийшла до другого кола першого в новому сезоні турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу в Мельбурні із призовим фондом $ 49 500 000. У стартовому матчі посіяна під п'ятим номером Світоліна на кортах Melbourne Park у двох сетах здобула перемогу над Кеті Бултер з Великої Британії – 6:4, 7:5, повідомляє Великий теніс України.

Дівчата провели на корті 1 годину та 21 хвилину. Долю першого сету вирішив один брейк в кінцівці партії. У другому сеті Світоліна не змогла подати на перемогу за рахунку 5:4, після чого взяла ще один гейм на подачі суперниці, яким і завершила гру на свою користь.

В активі українки три ейси при трьох подвійних помилки на своїй подачі, 17 віннерів і 20 невимушених помилок, чотири реалізованих брейкпоінта з шести. Британка оформила два ейси при двох подвійних помилки на своїй подачі, 27 віннерів при 33 невимушених помилках, реалізувала два брейкпоінта з трьох.

Статистика тенісного матчу Еліна Світоліна (Україна) – Кеті Бултер (Велика Британія) Великий теніс України

Еліна Світоліна в сьомий раз поспіль за вісім сезонів подолала стартовий бар'єр змагань на турнірі Australian Open.

Для 315-ї ракетки світу Кеті Бултер, яка через травму не грала в Турі з квітня по листопад в минулому сезоні, це був перший матч в основі турнірів серії Grand Slam за рік.

У другому колі Еліна Світоліна зіграє проти американки Лорен Девіс (№ 65 рейтингу WTA), яка на старті у двох сетах завдала поразки Лейлі Енні Фернандес із Канади – 6:4, 6:2. Дівчата раніше зустрічалися на корті чотири рази: українка виграла всі чотири матчі, за які суперниці вдалося взяти лише один сет.