ДБР оголосило про примусовий привід Порошенка на допит

Петро Порошенко

Слідчий наголосив, що п'ятий президент знову не з'явився на допит

Державне бюро розслідувань оголосило про примусовий привід п'ятого президента України Петра Порошенка на допит. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив слідчий ДБР Олег Корецький.

За його словами, сьогодні політик повинен був з'явитися до бюро на допит як свідок, однак він цього не зробив і не повідомив про причини неявки.

"Не з'явився без поважних причин, хоча повістки скеровувались у порядку, встановленому Кримінально-процесуальним кодексом за адресою його місця проживання, за адресою місця реєстрації та за місцем роботи у ВРУ. Тобто він був належним чином повідомлений. Крім того, вчора коли він з'явився без попередження і без виклику до ДБР, йому так само було наголошено про необхідність явки сьогодні на 10:30 для допиту у якості свідка", - зазначив Корецький.

При цьому слідчий наголосив, що наразі бюро готує матеріали для виконання примусового приводу Порошенка.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року Держбюро розпочало розслідування про можливу державну зраду Порошенка під час підписання Мінських угод.

Раніше, у листопаді 2019 року, ДБР повідомляло, що проводить розслідування у 13 кримінальних процесах за участю п'ятого президента України Петра Порошенка. 

Loading...