Адвокат політв'язня Джеппарова вимагає від прокуратури РФ надання негайної допомоги його підзахисному

Фігурант ялтинської групи у "справі Хізб ут-Тахрір" Арсен Джеппаров Фото з відкритих джерел

У Джеппарова серйозні проблеми зі здоров'ям

Адвокат Айдер Азаматов, який захищає інтереси фігуранта ялтинської групи по "справі Хізб ут-Тахрір" Арсена Джеппарова направив скарги в генеральну прокуратуру РФ, прокуратуру Ростовської області та головне управління ФСВП РФ у Ростовській області щодо ненадання належної медичної допомоги його підзахисному, у якого дуже серйозні проблеми зі здоров'ям.

Про це сам адвокат написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Айдер Азаматов вимагає негайного направлення Арсена Джеппарова на медичний огляд в медичну організацію державної або іншої системи охорони здоров'я, оскільки в умовах СІЗО-4 необхідну і належну допомогу йому надати не можуть.

За його словами, через недбале ставлення у СІЗО, Арсен може втратити слух і є ймовірність зараження крові.

Новини за темою: Медпрацівники російського СІЗО відмовляються зробити операцію фігуранту "справи Хізб ут-Тахрір", він може втратити слух, - адвокат

Він нагадав, що це наслідки фурункула, який з'явився за правим вухом Арсена , який вже почав гноїтися, що викликало сильні головні болі, а також болі в області серця, які також відбиваються на його лівій руці.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року в Криму було проведено обшуки у п’яти мусульманських сім’ях. В результаті обшуків було затримано п’ятьох кримських татар, яких звинувачують в участі в забороненій в Росії і анексованому нею Криму організації "Хізб ут-Тахрір": Рустема Ісмаїлова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва, Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова.

Раніше Європейський союз засудив рішення російського суду щодо ув’язнення шістьох кримськотатарських активістів, фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" та висунув вимогу звільнити активістів.

Новини за темою: У Криму фігурант "справи Хізб ут-Тахрір" потребує невідкладної медичної допомоги

Також Amnesty International визнала кримського активіста Мустафаєва, одного з фігурантів справи, "в'язнем совісті".

Український омбудсмен Людмила Денісова звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової, вимагаючи терміново вжити заходів щодо проведення повного медичного обстеження всім фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір".

 

Loading...