live

Зеленський: Україна працює над "реформою подвійного громадянства"

Фото з відкритих джерел

Програма спрямована на повернення до України людей

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що Україна працює над питанням можливого запровадження подвійного громадянства, щоб, наприклад, українська діаспора в США могла вільно повертатися до України.

"США є нашим стратегічним партнером, і ми дуже вдячні за підтримку, яку ми отримуємо, оскільки вони прийшли до нас на допомогу в скрутну хвилину. Наша молодь дуже позитивно ставиться до США, і ми сподіваємося, що більше наших молодих людей зможуть отримати чудову освіту в американських університетах, які є одними з найкращих у світі. Ми раді, що люди їдуть і набираються досвіду, але ми також хочемо, щоб наша діаспора в США могла вільно повертатися, тому ми працюємо над реформою подвійного громадянства", - сказав він в інтерв'ю журналу Newsweek, повідомляє Інтерфакс.

Новини за темою: Іммігранти, які працюють у США, відправляють додому мільярди доларів

Новини за темою: Подвійне громадянство в Україні: У Кабміні розглядають два можливі варіанти

Нагадаємо, раніше керівник Державної міграційної служби Максим Соколюк також заявив, що в Україні готується узаконення подвійного громадянства, свого роду "програма імміграції", націлена на наповнення країни людьми.Loading...
Loading...
Loading...