live

Для припинення оборудок на митниці потрібна лише політична воля, – Гетманцев

Професор кафедри фінансового права Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.ю.н. Данило Гетманцев. Фото: jurblog.com.ua

"Ми дали Нефьодову строк на виправлення показників роботи"

Для припинення оборудок на митниці потрібна лише політична воля. Для цього потрібно оголосити нові правила гри. Це має зробити керівник митниці Максим Нефьодов, який за це відповідає.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев.

Ведуча зауважила, що в країні помінялась влада і керівництво митниці, але схеми залишилися. Наташа Влащенко поцікавилась, про що це говорить. Гетманцев сказав, що це говорить про те, що ті оборудки, які були, продовжуються   

"Чутки про це доходять до нас, тому ми на комітеті вже двічі заслуховували голову митної служби. В нас була дуже важка розмова перший і другий раз. Ми йому дали строк на виправлення показників роботи, але ми з вами розуміємо, що для припинення оборудок на митниці потрібно просто політична воля… Тут не треба пів року, аби ця політична воля якимось чином сформувалася", – зазначив народний депутат.

Як зауважив Гетманцев, керівництву митниці просто треба оголосити нові правила гри, - "Ми з такої дати декларуємо товар".

"Я вважаю, що це має зробити керівник митниці, який за це відповідає", – констатував Данило Гетманцев.

Нагадаємо, 27 грудня суд заарештував майно "одеського короля контрабанди" Альперіна.

Раніше голова Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що реконструкція пунктів пропуску на кордоні, самостійне оформлення автомобілів для розмитнення та звірка цін з закордонними партнерами мають бути впроваджені вже на початку наступного року. 

Крім того, Нефьодов заявив про погрози, які надходять керівникам митниці з боку криміналітету.Loading...
Loading...
Loading...