live

Я зробив все можливе для хороших відносин із США, - Зеленський

Президент наголосив, що не робив нічого протизаконного

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп на зустрічі в Нью-Йорку, 25 вересня 2019 року president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він зробив усе можливе для того, щоб мати хороші відносини зі Сполученими Штатами і американським президентом Дональдом Трампом зокрема. Про це він розповів в інтерв'ю ізраїльському виданню The Times of Israel.

"Я нічого протизаконного не робив. У мене були телефонні дзвінки з президентом США. Як президент України, я зробив усе, що міг зробити як президент України, щоб мати добрі, надійні та міцні відносини з одним із наших стратегічних партнерів, Сполученими Штатами Америки", - зазначив президент.

Водночас він наголосив на тому, що робив усе можливе, аби українська сторона не була втягнута у внутрішньополітичні баталії в США. 

"Я раніше поводився так, і досі поводжуся так - щоб уникнути будь-якої участі чи участі України чи кожного українця у політичній ситуації Сполучених Штатів Америки. Це їхня країна, і вони ставляться до своєї країни так, як їм подобається. І я не хочу, щоб вони втягували нас у будь-який випадок, пов'язаний з їхньою внутрішньою політикою", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, також Володимир Зеленський заявив, що в Україні немає антисемітизму, а проведені дослідження та опитування, підтверджують, що в Україні найнижчий рівень антисемітизму серед європейських країн. Loading...
Loading...
Loading...