Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Воротар збірної України Андрій Лунін допоміг "Ов'єдо" врятувати нічию у грі з "Уескою"

Український воротар іспанського "Ов'єдо" Андрій Лунін Футбол 1/2

Нова команда українського голкіпера на характері уникнула програшу – саме він розпочав рятівну гольову контратаку

У рамках 24-го туру чемпіонату іспанської Сегунди команда "Ов'єдо" воротаря національної збірної України Андрія Луніна на власному стадіоні приймав одного з лідерів турніру, "Уеску". Українець удруге поспіль з'явився у стартовому складі своєї команди й провів на полі весь поєдинок, що закінчився внічию – 1:1. Причому рятівну гольову атаку своєї команди вже на 90+7-й хвилині розпочав саме український голкіпер, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Впродовж тижня Андрій Лунін зіграв за "Ов'єдо" стільки ж матчів, скільки за "Вальядолід" впродовж половини сезону. Те, що українець отримує практику – уже добре, але те, що "Ов'єдо" демонструє низьку конкурентоздатність – погано.

Хоча у звітній грі аутсайдер Сегунди врятувався від поразки в матчі з "Уескою", яка претендує на підвищення у класі. Впродовж першого тайму гості насідали на ворота Луніна, але без рясного потоку гострих моментів. Кілька разів Андрій зіграв на виході, одного разу відпасував м'яча партнерові головою, потім спіймав кулю до рук після легкого удару.

Але в другому таймі "Уеска" продовжила пошук успіху і була нагороджена. Після подачі кутового на 54-й хвилині Хосе Са класно пробив головою, Лунін класно відбив, але Еугені Вальдеррама без шансів для воротаря зіграв на добиванні – 0:1.

Далі атакував лише "Ов'єдо", бо суперник свідомо віддав м'яч. Атакував і забив. Але не тоді, коли Лунін прибіг до чужого штрафного майданчика на подачу стандарту. Вже опісля, в останній контратаці на 90+7-й хвилині, коли голом відзначився Ібрагіма Бальде – 1:1. Тож емоції будуть приємні і у Андрія Луніна, і у його партнерів.

Після врятованої нічиєї із 24-ма очками астурійці наразі перебувають на 18-му місці в турнірній таблиці серед 24-х команд.

Додамо, що в поточному сезоні-2019/2020 Андрій Лунін зіграв у складах "Вальядоліда" та "Ов'єдо" чотири матчі.