Весь ринок землі заточується під іноземного інвестора, – Савченко

Надія Савченко

"Ми чудово розуміємо, що цьому сприяє закон про працю"

Законопроєкт про ринок землі і проєкт закону про працю створюють умови, які, насамперед, мають на меті забезпечити інтереси іноземців. 

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловила народний депутат України VIII скликання Надія Савченко.

"Весь ринок землі, ми ж чудово розуміємо, заточується під іноземного інвестора. Ми чудово розуміємо, що цьому сприяє закон про працю, який вони зараз хочуть голосувати. Всі умови, які зараз створюються в Україні, вони створюються для роботодавця-іноземця, який буде використовувати і рабську працю, і по-варварськи нашу землю", – зазначила ексдепутатка.

За її словами, в Україні не потрібен ринок землі в такому вигляді, в якому він є. В ньому залишається багато ризиків.

"При чому не упереджує, знову ж таки, ресурс. Я не чую тих аналітиків, які розповідають від Офісу президента про те, який буде гарний цей закон, що вони вже якось упередили те, що не можна буде дістати із землі ресурс. Тому що, коли земля стає твоєю приватною власністю – це автоматично означає, що держава повинна буде приходити до тебе і просити те, що по праву в принципі належить державі, ну або українську народові", – наголосила Савченко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Раніше лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що акція протесту проти відкриття ринку землі, яка розпочалася у вівторок біля будівлі Верховної Ради, буде безстроковою.

Loading...