live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Іспанії викрили незаконну тютюнову фабрику: Серед контрабандистів є українці

Фото з відкритих джерел

Підробляли відомі бренди сигарет та розповсюджували Європою

Іспанські правоохоронці викрили підпільний бізнес, який організували семеро громадян України, Росії та Латвії. Вони займалася виготовленням і продажем сигарет під відомими торговими брендами.

Про це повідомляє Національна поліція Іспанії.

Так званий завод функціонував у місті Седелла. Там контрабандисти зберігали продукт. Загалом правоохоронці вилучили 54 500 пачок тютюну відомої марки.

Іспанські правоохоронці взяли злочинну організацію під приціл ще в березні 2019 року, коли вони отримали інформацію про приїзд до Іспанії особи російської національності, яка мала на меті працювати на підпільному тютюновому заводі в провінції Малага. 

"Після підтвердження цієї інформації було розпочато спільне розслідування, спрямоване на те, щоб слідкувати за переміщеннями цих людей та їхнім спілкуванням з особами тих самих національностей", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що збували товар організатори в Іспанії та інших країнах Європейського Союзу.

В результаті операції поліцією заарештовано трьох осіб української національності, трьох – з Латвії та одну з Росії.

Нагадаємо, 19 листопада біля берегів Італії затримали яхту з українським екіпажем, який переправляв нелегальних мігрантів з Іраку. Попередити незаконне перевезення людей вдалося завдяки співпраці прикордонників України та Європолу.

 Loading...
Loading...
Loading...