live

"Укрзалізниця" підписала меморандум з китайським виробником локомотивів

Фото з відкритих джерел

Мета - розвиток залізничних перевезень між країнами

Сьогодні  "Укрзалізниця" та  китайська фірма China Railway Construction Corp. Ltd підписали меморандум. Його метою є співпраця щодо розбудови залізничної інфраструктури України та розвитку залізничних перевезень між країнами.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

У підписанні документу взяли участь міністр інфраструктури України Владислав Криклій та голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Зокрема, у рамках підписаного меморандуму сторони планують обмінюватися досвідом та проводити спільні заходи для розвитку залізничного сполучення Китай — Україна та пошуку інвесторів.

За словами голови правління, АТ "Укрзалізниця" продовжує розвивати транзитний потенціал України, зокрема завдяки транзитним залізничним маршрутам з Китаю.

"На початку цього року нашою територією пройшов перший контейнерний поїзд Китай — Польща, до цього вже були поїзди до Словаччини, Угорщини та Німеччини. Разом із CRCC ми плануємо визначити можливі інфраструктурні вузькі міста, які є на маршруті Китай — ЄС та розробити план заходів для їх усунення. Це дозволить зробити згаданий маршрут більш швидким та привабливим для клієнтів", — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, 10 січня стало відомо, що упродовж минулого року "Укрзалізниця" перевезла рекордний за роки незалежності України обсяг зернових вантажів - 40,5 млн тонн.Loading...
Loading...
Loading...