live

У ЦВК назвали суму витрат на переобрання "слуги народу" на Харківщині

Фото з відкритих джерел

Проміжні вибори у 179 окрузі обійдуться у 10 млн 332 тис. 337 гривень

ЦВК затвердила обсяг коштів Держбюджету, необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 179 у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Олексія Кучера.

Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії.

Зазначається, що сьогодні відбулося чергове засідання ЦВК, під час якого Комісія затвердила обсяг коштів Державного бюджету України за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України", необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область), на загальну суму 10 млн 332 тис. 337 гривень.

"Згідно із вказаним обсягом коштів: видатки Центральної виборчої комісії склали 1 млн 58 тис. 28 гривень, видатки окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України, в тому числі видатки дільничних виборчих комісій – 9 млн 255 тис. 109 гривень", - йдеться у повідомленні.

Також у ЦВК порахували, що на вибори нового "слуги народу" витратять лише 19 тис. 200 гривень піде на придбання паперу та витратних матеріалів для виготовлення органом ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень.

Нагадаємо, 3 грудня Рада достроково припинила повноваження народних депутатів Кубракова та Кучера.

Тоді народний депутат Олексій Кучер заявив про дострокове припинення повноважень у зв'язку із призначенням його головою Харківської обласної державної адміністрації.

А 13 грудня ЦВК призначила дату, коли на Харківщині переоберуть "слугу народу".Loading...
Loading...
Loading...