У Росії запросили шамана для виклику снігопаду на курорт Сочі

Духовний фронт

Під час своїх гадань шаман звернувся до духів лісу, води і вогню

З метою "здійснення обряду виклику снігопадів" офіційне керівництво російського олімпійського курорту Красная Поляна в Сочі викликало "одного з найсильніших шаманів Сибіру" Іргашева.  

Про це повідомляє сайт "Привет Сочи" .

Зазначається, що шаман знаходився в горах з 11 січня, а 15 січня він запросив відпочиваючих взяти участь в обряді. Це все відбувається у Росії – країні яку Путін і Кіріл вважає православною. До слова, на свято Різдва Христового всього 2% громадян Росії відвідали богослужіння у храмах РПЦ.

Під час своїх гадань Іргашев звертається до духів лісу, води і вогню. На думку шамана, "найголовніше – здійснювати обряд від щирого серця і приготувати частування для духів".

Як стверджує сайт, гості курорту Красная Поляна "із задоволенням взяли участь у ритуалі і через вогонь погодували духів хлібом, м’ясом і солодощами, а деякі туристи, скориставшись можливістю, попросили снігу і для своїх міст".

Виправдовуючи свої дії, курорт Красная Поляна послався на малосніжний початок зимового періоду. На даний момент катання відкрито тільки на трасах центрального сектору і в гірських долинах Цирк-2 і Цирк-3. Траси Східного сектору як і раніше чекають снігопадів, які за поточний зимовий сезон пройшли всього двічі і не принесли достатньої кількості снігу для відкриття трас в даному секторі.

Нагадаємо, Якутського шамана Олександра Габишева, який йшов до Москви "виганяти Путіна", і двох його прихильників, які відновили свій похід, оштрафували на тисячу рублів кожного за непокору співробітникам поліції.

Loading...