live

У Раді зареєстрували законопроєкт, більш відомий як "Маски-шоу стоп-3"

Фото з відкритих джерел

У розробці документу брали участь IT-експерти

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2740 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України (щодо вдосконалення порядку застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження)". Про це йдеться на сайті парламенту.

Законопроєктом передбачається внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України в частині уточнення спеціальної термінології галузі інформаційних технологій, вдосконалення змісту поняття "речовий доказ" з урахуванням сучасного стану розвитку інформаційних технологій та вдосконалення положень, які регулюють тимчасовий доступ і вилучення майна і документів, для забезпечення альтернативного адекватного способу їх реалізації.

Крім того, законопроєктом передбачено внесення змін до Кримінального кодексу України з метою встановлення відповідальності посадових осіб слідчих органів та органів прокуратури за порушення відповідних вимог КПК, а саме за: "Умисне порушення слідчим або прокурором встановленого Кримінальним процесуальним кодексом України порядку тимчасового доступу до речей і документів або тимчасового вилучення чи арешту майна, а так само порядку вилучення речових доказів під час огляду або обшуку, якщо це завдало істотної майнової шкоди власнику (законному володільцю) даного майна чи документів".

Нагадаємо, що в Україні набув чинності закон, згідно з яким відтерміновується дія закону про кримінальні проступки.Loading...
Loading...
Loading...