Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї відкрили перший повністю роботизований ресторан

Роботи освоювали кулінарію у 10 кращих шеф-кухарів

У Китаї відкрили ресторан, керований в основному роботами, які зустрічають відвідувачів, обслуговують і готують страви, передає GizmoChina.
 
Згідно з повідомленням, заклад під назвою "Foodom" у Гуанчжоу відкрила китайська компанія з нерухомості "Country Garden Holdings Co. Ltd".
 
Зазначається, що на вході відвідувачів вітає робот. Він, використовуючи систему ШІ (штучний інтелект, - ред.), супроводжує гостя до столика, дає меню, рекомендує спеціальні пропозиції дня та приймає замовлення.
 
Приготуванням їжі також займаються роботи. На кухні перебувають 32 роботи. Вони освоювали кулінарне мистецтво у 10 кращих шеф-кухарів. Для цього використовувалася комп'ютерна програма, яка дозволяла відслідковувати і запам'ятовувати всі деталі - необхідні інгредієнти, спосіб і час приготування, контроль температури. Готова страва потрапляє до замовника за допомогою конвеєра, або ж її доставляє робот-офіціант.
 
На відкриття роботизованого ресторану компанія витратила близько 29 млн доларів. У "Country Garden Holdings Co. Ltd" наголосили, що протягом двох років планують відкрити по всьому Китаї ще тисячу таких роботизованих закладів.
 
Раніше повідомлялося, що NASA запускає готель для роботів на Міжнародній космічній станції. NASA поєднає "готель для роботів" на зовнішній стороні МКС з майбутнім запуском Robotic Tool Stowage (RiTS), захисного накопичувача для критично необхідних робототехнічних інструментів.


Loading...