live

У Британії прокоментували включення тризуба до "екстремістської символіки"

Уніан

Британія залишається на позиціях повної підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, зазначили у посольстві

Речник британського уряду прокоментував включення тризуба в список терористичних символів в "Керівництві з протидії екстремізму", поширеного британськими правоохоронними органами. Заява опублікована на сторінці посольства Великої Британії у Києві на сторінці у Facebook.

У заяві йдеться, що Британія усвідомлює й шкодує через образу, заподіяну появою українського тризуба в "наочному посібнику" британської поліції.

"Ми усвідомлюємо й шкодуємо через образу, заподіяну появою українського Тризуба в "наочному посібнику" британської поліції. Як уже заявляли в поліції, в цьому документі чітко зазначено, що багато символів, наведених у ньому, не становить інтерес у боротьбі з тероризмом", - сказано у повідомленні.

Також у посольстві зазначили, що британська влада глибоко поважає офіційні символи української державності, зокрема Державні Прапор, Герб і Гімн України. Ми визнаємо, що Тризуб як головний елемент Державного Герба України має конституційне, історичне та культурне значення для народу України.

"Велика Британія залишається на позиціях повної підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Ми сподіваємось на поглиблення наших двосторонніх відносин у прийдешні роки", - додали у пресслужбі.

Як стало відомо, раніше британські ЗМІ поширили інформацію про те, що український тризуб включили до "екстреміської символіки".

 

Loading...