Новини » Світ Читать эту новость на русском

Терористична організація ІДІЛ обрала собі нового лідера

The Guardian

Ним став Амір Мохамад Абдул Рахман аль-Мавлі аль-Салбі

Терористична організація Ісламська держава Іраку та Леванту (ІДІЛ) обрала собі нового лідера, який є одним з її засновників.

Про це повідомляє "The Guardian" з посиланням на дані розвідки.

За даними ЗМІ, новим очільником ІДІЛ став Амір Мохамад Абдул Рахман аль-Мавлі аль-Салбі, якого обрали через кілька годин після ліквідації попереднього лідера терористів - Абу Бакра аль-Багдаді, його вбитого в результаті спецоперації США.

"Амір Мохамад Абдул є одним із засновників терористичної групи і керував поневоленням ірацької меншини Язиді, а також здійснював нагляд за операціями по всьому світу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Сальбі вважається одним із найвпливовіших ідеологів серед нині виснажених лав Ісіди. Народився в іракській сім’ї туркменів у містечку Таль-Афар, він є одним з небагатьох серед керівництва, які не є арабами.

Його також знають ном де гурре Хаджі Абдулла, а в деяких колах і як Абдулла Кардаш.

Нагадаємо, 27 жовтня Сполучені Штати Америки провели операцію, спрямовану проти лідера "Ісламської держави" Абу Бакра аль-Багдаді. Офіційний представник США на умовах анонімності заявив, що в суботу провели операцію з ліквідації ватажка ІД, однак не сказав, чи була вона успішною і не розкрив деталі операції.

 

Loading...