live

Стало відомо, чому Порошенко раптово приїхав до ДБР

Петро Порошенко з відкритих джерел

Адвокат експрезидента зазначив, що до цього дня жодних повісток Порошенко не отримував

Адвокат колишнього президента України Петра Порошенка Ігор Головань розповів, що той з'явився у Державному бюро розслідувань, щоб отримати повістки про виклик для допиту у якості свідка. Про це він написав у блозі "Української правди".

"Сьогодні, 20 січня 2020 року, Петро Порошенко, скасувавши важливий закордонний візит до Швейцарії і заплановані зустрічі зі світовими лідерами, особисто відвідав Державне бюро розслідувань, щоб повернути слідчих ДБР у рамки закону і примусити їх вручити повістки про виклик свідка у порядку, встановленому КПК", - зазначив Головань.

Він підкреслив, що до цього дня жодних повісток Петро Порошенко не отримував.

"Петро Порошенко сьогодні прийшов, щоб отримати повістки про виклик для допиту у якості свідка на 24 січня 2020 року (справа про Мінські угоди), на 31 січня 2020 року (справа моряків), 11 лютого 2020 року (справа про судову реформу). На 31 січня та 11 лютого у Петра Порошенка заплановані закордонні відрядження, про що він поінформував ДБР. Відтак, Порошенко має намір відвідати ДБР 24 січня і дати свідчення не лише у справі про Мінські угоди, але і по всіх інших провадженнях, сфабрикованих за вказівкою Офісу президента", - поінформував адвокат експрезидента.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко прибув в офіс ДБР на допит, коли його там ніхто не чекав. Як повідомив представник відомства Олег Корецький, чергова повістка була виписана експрезидентові на 21 січня і він все одно мав з'явитися для дачі свідчень у якості свідка.

Раніше повідомлялося, що п'ятий президент України та лідер партії "Європейська солідарність"  Петро Порошенко прийде на допити в Державне бюро розслідувань 21 і 24 січня, але за умови, що йому буде належно вручено повістки. На думку політсили, Офіс президента і ДБР незаконно стежать за Петром Порошенком, його розмовами і переписками.Loading...
Loading...
Loading...