Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Гандзюк: СБУ і прокуратура проводять спецоперацію у Херсоні

Катерина Гандзюк

Обшуки проводяться з метою відшукування додаткових доказів у справі нападу на активістку Катерину Гандзюк

Прокурорами Офісу генпрокурора у взаємодії зі слідчими органів Служби безпеки України 20 січня у Херсоні та інших населених пунктах області проводиться спецоперація з метою припинення діяльності злочинної організації, яка вчиняла в регіоні насильство над особами та підпали чужого майна. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

"Повідомлено про підозру керівнику злочинної організації, колишньому помічнику народного депутата України попередніх скликань. Слід зазначити, що обвинувальний акт щодо вказаної особи вже перебуває на розгляді Приморського районного суду м. Одеси з угодою про визнання його винуватості у заздалегідь не обіцяному приховуванні нападу на Катерину Гандзюк", – зазначають у прокуратурі.

Також повідомляється про підозру іншим членам злочинної організації.

"Крім того, прокуратурою, спільно зі співробітниками оперативних підрозділів СБУ, розпочато низку обшуків з метою відшукування додаткових доказів у кримінальному провадженні за фактом нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк, – сказано у повідомленні.

Як відомо, 31 липня 2018 року активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку в Херсоні. Опіками було уражено 40% тіла. Гандзюк перенесла кілька операцій, але 4 листопада 2018 року померла.

Нагадаємо, відоме польське видання Gazeta Wyborcza внесло херсонську активістку Катерину Гандзюк до переліку 120 відомих поляків та іноземців, які померли за останній рік.

Читайте більше новин на тему: Катерина Гандзюк

Loading...