live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Спецоперація на Херсонщині у справі Гандзюк: Проведено 30 обшуків

Фото з відкритих джерел

Вручено 9 підозр

Офіс Генпрокурора спільно з іншими правоохоронними органами проводить заходи щодо припинення на Херсонщині діяльності злочинної організації. Проведено 30 обшуків.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу генпрокурора України.

Зазначається, що правоохоронці провели спецоперацію аби прикрити злочинну організацію, яка вчиняла у Херсонській області насильницькі дії щодо громадян та підпалювала чуже майна з метою залякування та припинення громадської діяльності.

"На даний час 9 особам повідомили про підозру, а також на підставі ухвал слідчих суддів провели понад 30 обшуків, у ході яких вилучено вогнепальну зброю та інші речі", - йдеться у повідомленні.

Зокрема повідомлено про підозру керівнику злочинної організації, колишньому помічнику народного депутата України попередніх скликань.

Наразі слідчі та процесуальні дії тривають.

Нагадаємо, прокурорами Офісу генпрокурора у взаємодії зі слідчими органів Служби безпеки України 20 січня у Херсоні та інших населених пунктах області проводиться спецоперація з метою припинення діяльності злочинної організації, яка вчиняла в регіоні насильство над особами та підпали чужого майна. 

Обшуки проводяться з метою відшукування додаткових доказів у справі нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Як відомо, 31 липня 2018 року активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку в Херсоні. Опіками було уражено 40% тіла. Гандзюк перенесла кілька операцій, але 4 листопада 2018 року померла.

Нагадаємо, відоме польське видання Gazeta Wyborcza внесло херсонську активістку Катерину Гандзюк до переліку 120 відомих поляків та іноземців, які померли за останній рік.Loading...
Loading...
Loading...