live

Саме Гончарук несе відповідальність за шалені премії міністрів, – Загородній

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

"Відповідальність за ці шалені премії має нести конкретно Гончарук, а не Зеленський"

Відповідальність за шалені премії міністрів повинен нести прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, адже саме він підписує документи про ці виплати.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Тарас Загородній.

"Звичайно, що пан Гончарук теж петляє щодо премій. Щоб ви розуміли, ці всі міністри не могли б виплатити собі премії без підпису прем'єра. Тобто відповідальність за ці шалені премії має нести конкретно Гончарук і навіть не Зеленський, тому що не він підписує ці ганебні виплати наприкінці року", – вважає політтехнолог.

Також, він зауважив, що порівнювати роботу міністрів до роботи у приватному секторі абсолютно не обґрунтовано. До того ж, в приватному секторі топменеджери повинні показувати високі результати роботи, щоб отримувати премії.

"Мене завжди дивує, коли ці "грантожерчики" і ці всі інші починають розповідати про приватний сектор, і що воно повинно відповідати, як у приватному секторі. Шановні, якби ви прийшли через три місяці роботи до свого начальника в приватному секторі і сказали: "Давай мені премію за підсумками року". Я вас заповняю, як мінімум нецензурно послали, а як максимум через п'ять хвилин ця б людина вже шукала зовсім іншу роботу з розповідями, як ми гарно попрацювали. Тому в даному випадку, звичайно, що пан Гончарук несе відповідальність за це", – прокоментував Загородній.

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Раніше, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.

Більше на цю тему читайте: "Високі зарплати для чиновників і депутатів, або Виплати у конвертах?"Loading...
Loading...
Loading...