live

Разумков підписав закон, яким забороняє Кабміну встановлювати зарплату працівникам ДБР

Дмитро Разумков

Закон направлено на підпис президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон "Про внесення змін до Розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади" (щодо визначення розмірів посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників правоохоронних та інших органів державної влади)". Про це йдеться на сайті парламенту.

"14.01.2020 Закон направлено на підпис президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Відтак, законопроєктом визначаєтся, що з 1 січня 2020 року розміри посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників державних органів, крім Апарату Верховної Ради України, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Вищого антикорупційного суду, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати та членів Центральної виборчої комісії, застосовуються в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, оплата праці в ДБР визначатиметься законом про ДБР.

Автор законопроєкту Денис Монастирський заявив, що така норма забезпечить незалежність діяльності бюро.

"Предмет законопроекту полягає у тому, що потрібно забезпечити гарантію незалежності Державного бюро розслідувань, якою є оплата праці в розмірі, визначеному в законі про ДБР. Ми з вами 6 грудня проголосували за закон №2260, який ще не підписаний президентом і який залишає встановлені законом гарантії для цілого ряду органів, які передбачені також і моїм законом. Єдина різниця у цьому законі, що до переліку додано один орган - ДБР", - сказав він.

Новини за темою: Українські топ-чиновники могли отримати астрономічні зарплати за рахунок рядових держслужбовців, - ЗМІ

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній Раді 11 грудня. Нардепи ухвалили його 20 грудня. Проте 23 грудня була зареєстрована постанова про скасування рішення Верховної Ради щодо ухвалення цього законопроєкту. Втім, народні депутати його не підтримали.Loading...
Loading...
Loading...