live

Пристайко обіцяє "свого часу" пояснити візит Зеленського в Оман

Фото: Офіс президента

МЗС допомагав організовувати цю поїздку

Міністерство закордонних справ планують пояснити причини різдвяної поїздки президента Володимира Зеленського в Оман.

Про це заявив глава МЗС України Вадим Пристайко, передає РБК-Україна.

За його словами, МЗС допомагав організовувати цю поїздку Зеленського.

"Що стосується поїздки в Оман, очевидно Міністерство закордонних справ до цього процесу залучено. Наше посольство там надавала і надає організаційне сприяння всьому цьому візиту. Я знаю про інтерес журналістської спільноти, адже і ми, і адміністрація отримуємо запити, на які свого часу ми все вам пояснимо", – повідомив Пристайко.

Новини за темою: Зеленський міг повернутися з Оману раніше, ніж на наступний день після катастрофи літака "МАУ" в Ірані, - ЗМІ

Нагадаємо, 5 січня Зеленський разом з родиною був помічений в одному з оманських готелів. Після цього в Офісі президента заявили, що Зеленський планує провести в Омані зустріч на вищому рівні, під час якої обговорить торговельно-економічне співробітництво двох країн. При цьому в ОП уточнили, що президент відправився в поїздку разом з родиною і за власні гроші.

Як відомо, 8 січня Зеленський перервав візит в Оман через авіакатастрофу українського літака в Ірані. Президент прибув в аеропорт "Жуляни" практично через добу після авіакатастрофи - о 2:37 ночі 9 січня.

Новини за темою: До Оману та назад: У Офісу президента вимагають оприлюднення детальної інформації про візит Зеленського

Раніше в інтерв'ю УП, помічник Володимира Зеленського Андрій Єрмак, який літав з ним в Оман, пояснив, чому президент затримався з поверненням в Україну 8 січня. За його словами, зволікання було пов'язано із закриттям повітряного коридору у зв'язку з катастрофою літака "МАУ" в Ірані. І президент повернувся настільки швидко, наскільки це було можливо.

 Loading...
Loading...
Loading...